+48 33 300 32 36, +48 33 333 74 70, +48 530 140 253
sprzedaz@dobratasma.pl

Regulamin

Regulamin sklepu Dobratasma.pl

Sklep Internetowy Dobratasma.pl działający pod adresem www.Dobratasma.pl, prowadzony jest przez BB PACKING Szymon Hrapkowicz, Międzyrzecze Górne 644, 43-392 Międzyrzecze Górne; NIP 93472472220, REGON 243435735

 1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet. Są to m.in.:
 • taśmy tynkarskie
 • taśmy z nadrukiem firmowym
 • taśmy malarskie żółte
 • taśmy malarskie niebieskie
 • folie malarskie (folia ochronna niebeiska klejąca)
 • folie budowlane (takż efolia Speedy Mask)
 • taśma aluminiowa zbrojona / gładka
 • taśmy dwustronne na wymiar
 • taśmy ochronne
 1. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłany e-mailem (jeśli został podany poprawny adres email) wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu oraz jego opis. Jeśli został podany numer telefonu komórkowego zostanie na niego przesłana krótka wiadomość tekstowa z opisem zamówienia.
 1. Czas realizacji zamówienia.

Czas realizacji zamówienia. wynosi odpowiednio:

 • w przypadku wyboru zakupu „za pobraniem” – maksymalnie 7 dni roboczych od dnia otrzymania zamówienia,
 • w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – 7 dni roboczych od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu,
 • 21 dni roboczych od dnia otrzymania zamówienia lub zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu.
 1. Przewidywany czas dostawy.

Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy jest zależny od Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Wysyłka za pomocą firmy kurierskiej jest uzgadniana indywidualnie przez strony poprzez formularza zamówienia w sklepie Dobratasma.pl.

 1. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + przewidywany czas dostawy.
 1. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.
 1. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.
 1. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. W przypadku wybrania innej waluty (euro) kwota PLN brutto jest przeliczana przez sklep na euro. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 1. Płatności za.zamówienia:

Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności: –

 • przy odbiorze: należność pobiera kurier dostarczający przesyłkę.
 • przelewem bankowym na konto sklepu. Płatność jest realizowana od razu podczas dokonywania zakupów (następuje przekierowanie ze strony sklepu www.dobratasma.pl na strony firmy obsługującej nasze płatności – Przelewy24.pl
 1. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski firmy kurierskiej.

Koszty dostawy:

 • 17 zł – kurier za pobraniem
 • 15 zł – kurier po wykonaniu przedpłaty poprzez Przelewy24.pl lub przelewu na konto bankowe firmy BB PACKING
 1. W momencie potwierdzenia w formularzu zamówienia opcji zapoznania się przez Kupującego z regulaminem obowiązującym w sklepie www.dobratasma.pl, a następnie przez wysłanie przez Kupującego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).
 1. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
 1. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
 1. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym www.haftkrzyzykowy.com.pl, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.
 1. Zwrot towaru.

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Wszystkie przesyłki należy odebrać. Jeśli nie zostanie odebrana przesyłka pobraniowa to koszt wysyłki poniesiony przez firmę BB PACKING oraz koszt powrotu od klienta (20 zł) będzie musiał być zwrócony przez klienta. Zwrotowi nie podlegają następujące towary: taśmy z indywidualnym nadrukiem,kamizelki z indywidualnym nadrukiem i inne taśmy cięte dla klienta na inny niż standardowy wymiar.

 1. Reklamacje.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać na adres BB PACKING Szymon Hrapkowicz, Międzyrzecze Górne 644, 43-392 Międzyrzecze Górne. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.